Něco o mně

TomPro > Něco o mně

„Výsledkem optimalizace pro vyhledávače jsou poptávky např. z USA, Peru, Keni, Austrálie nebo Íránu.“

 

Začátky marketingu

V marketingu a obchodu se pohybuji od roku 1994, tedy od svých 15 let. Řadu let jsem brigádničil a nasával firemní kulturu ve firmě Coca-Cola při samostatném plnění úkolů merchandisingu a při zavádění nových výrobků na český trh. Od mládí mě lákalo podnikání, četl jsem motivační knihy a pouštěl se sám do různých záměrů.

 

Začátky online marketingu

Úplným začátkem byl nákup první .com domény v roce 2001 a snaha o její zhodnocení. Ke online marketingu jsem doputoval kolem roku 2007, přes internetové domény a redakční systém WordPress, kdy jsem najednou potřeboval dostat své projekty do popředí. Proto jsem od roku 2008 denně ladil své weby, optimalizoval je pro vyhledávače, konzultoval problémy s kolegy a začal pomáhat také podnikatelům.

 

Marketing a obchod napříč obory a kulturami

Za posledních 12 let jsem vedl nebo se podílel na zahraničním obchodu a marketingu, úspěšně jsem uzavíral obchody v zahraničí. Počínaje internetovými doménami (Regtons.com) v Německu, Itálii a Velké Británii, až po akvizice kamenolomů v Srbsku, Bulharsku, Rumunsku, Maďarsku a Turecku (Kirchdorfer Industries).

Pracoval jsem téměř dva roky pro Kongresové centrum Praha a Holiday Inn jako vedoucí marketingu.

V letech 2001-2002 jsem žil a pracoval v USA a v letech 2006-2007 ve Španělsku.

 

Úspěch ladím od roku 2008 na vlastních projektech

Pokud nabízíte služby nebo produkty a máte správný dojem, že byste mohli získat více zákazníků a zvýšit své prodeje, rád Vám pomohu prostřednictvím online marketingu a zejména optimalizace pro vyhledávače. Pokud máte dojem, že Vaši zaměstnanci nejsou motivovaní a chybí jim patřičné dovednosti, doporučím Vám kvalitní trenérku obchodních dovedností a koučku, v neposlední řadě pak mou matku a mentorku 🙂

 

Kde se Vám spolupráce se mnou jistě vyplatí?

 

  • výběr ideálních domén pro Váš byznys, trestuhodně opomíjený start a také rozvoj Vašeho online podnikání

V roce 2009 jsem byl oponentem diplomové práce na téma „Trh doménových jmen“ studenta VŠE v Praze.

V letech 2011-2012 jsem byl partnerem a obchodním manažerem Regtons.com a Subreg.cz, tedy nejlepšího registrátora domén v České republice.

 

  • globální optimalizace Vašich webů pro vyhledávače  

Od roku 2016 např. optimalizuji webové stránky HolidayInn.cz pro vyhledávače, cílení je především na zahraniční klientelu v různých jazycích.

Od roku 2010 s zabývám projektem Hydrogel.cz, dnes již prodáváme do desítek zemí po celém světě a poptávky dostáváme každý týden ze všech koutů světa.

 

  • facebookové kampaně

Facebook jsem si oblíbil hlavně kvůli možnosti přesného cílení, nastavím Vám velmi efektivní kampaně, ať již na služby nebo výrobky.

 

Co mě žene kupředu?

 

Touha tvořit úspěšná řešení v rámci nejrůznějších projektů a také velká radost z pomoci podnikavým kolegům.

 

Inspirativní setkání: Ken Segall, 12 let byl kreativním marketingovým ředitelem společnosti Apple (Praha 2016)

 

 

Rolovat nahoru